O nás

Společnost EstateEmpire s.r.o. je rodinnou, brněnskou firmou původně se zabývající realitami. Od roku 2010 jsem okusil sílu a kouzlo realitního trhu jakožto realitní makléř. Když jsem poznal, že realitní trh je plný nástrah nejen pro obě strany obchodního případu a realitní makléři vydělávají především na nevědomosti těchto stran. Rozhodl jsem se vytvořit nástroj, který by ukazoval reálnou hodnotu nemovitosti nikoli však tržní cenu, která je dnes nafouknutou bublinou a čeká se kdy praskne.

Tím nástrojem byla online Realitní kalkulačka bohužel vývoj a snaha o dokonalý nástroj si vybrala daň v podobě dlouholetého vývoje a nakonec vyústila ve velkou konkurenci kalkulaček od realitních společností, které však nejsou kalkulačkami v pravém slova smyslu (pouze porovnávají aktuální ceny nemovitostí v okolí a dopočítávají konečnou cenu podle rozlohy), jsou však uživatelsky jednodušší a příjemnější, jelikož mají jediný cíl a to získávání kontaktů/leadů.

S touto prohrou jsem se však nespokojil, protože stále tvrdím, že je zapotřebí znát pravdu tak, jak je a není dobré ji maskovat. Proto jsem se pustil do projektu Realitních auditorů, který byl oficiálně spuštěn v roce 2019, a i tady jsem narazil již na vznikající konkurenci, avšak vývoj kalkulačky, mé přesvědčení a vznik Asociace realitních auditorů České republiky z.s., který jasně určil pravidla Realitních auditů nás posunul do čela. Náš rodinný a zcela otevřený přístup nás odlišuje od konkurence. Dále nabízíme specifické realitní služby jako je Asistovaný prodej nemovitosti, Technický dozor stavebníka, Digitalizace stavební dokumentace, Pasportizace staveb či 3D vizualizace stavby a Tvorba studií nemovitosti.

Jelikož je dobré se posouvat stále dál, od roku 2022 poskytujeme i NDT služby (nedestruktivní testování železných materiálů) a to v metodách VT, PT, MT, UT a za pomoci partnerů i RT. Pro všechny metody nedestruktivního testování disponujeme certifikáty dle ISO 9712, ve stupni 2, rozšířené o možnost zkoušení tlakových nádob dle Evropské směrnice 2017/68/EU – PED. S NDT službami však nejsme úplní začátečníci, jelikož praxi i certifikaci máme od roku 2016, jen nyní jsme zařadili tyto služby do naší nabídky.

“Být profesionál není těžké, pokud umíš klientovi říci pravdu do očí.”

Bronislav Šik

CEO, Realitní auditor a NDT technik

Shopping Basket